TOPlist
On-Line Rezervace sportoviště

Vítejte v novém systému rezervování tenisového kurtu a sportovišť.

Pokud jste nový zákazník a chcete si rezervovat sportoviště elektronickou cestou použijte níže uvedený odkaz. Budete přesměrováni na náš rezervační systém, zde vyplníte všechny položky a registrujete se. Tím jste se jednou provždy zaregistrovali do našeho rezervačního systému. O registraci dostanete kontrolní email s uvedením loginu a hesla.
NOVÝ ZÁKAZNÍK

Pro již registrované zákazníky slouží tento odkaz, který Vás přesměruje přímo na náš rezervační systém.
REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK

Pokud chcete zjistit zda jsou sportoviště volné podívejte se na níže uvedený odkaz a vyberte si sport, který Vás zajímá - ukáže se Vám obsazenost a rovněž i Vaše rezervace pokud jste ji učinili.
OBSAZENOST

Pokud se chcete registrovat přímo po shlédnutí obsazenosti sportoviště, pak využijte odkazy vpravo nahoře pro přihlášení registrovaného i nového zákazníka.

Pokud chcete využívat naše sportoviště a nechcete se přihlašovat přes webové stránky Online Rezervace, stále zůstává možnost rezervace telefonicky, faxem či mailem v pracovní dobu. Naši pracovníci rezervaci zanesou do Online Rezervačního formuláře za Vás a Vy si svoji rezervaci můžete kontrolovat přes tento web.

tel: 224 934 717 ,  fax: 224 932 513 ,  e-mail: sekretariat@skstart.com

Provozní doba sekretariátu:
úterý: 13:00 - 17:00
čtvrtek: 9:00 - 12:00
jinak po telefonické dohodě

Vítáme Vás na stránkách sportovního oddílu START PRAHA.
Pronájem sportovišť
Tvorba webu :
David Urban